Dobrý den, mám už několik za jakéhokoliv počasí červený nos. Je i lesklý a přitom není mastný.Dřív jsem tyto problémy nemívala. Děkuju za odpověď

Dobrý den,

červenání pokožky lze v některých případech řešit cévním laserem,musí však být při vyšetření Vaší pokožky zjištěna přítomnost drobných rozšířených žilek, potom je ošetření cévním laserem cílené a účinné. Tyto projevy však mohou mít také jinou příčinu, jako je např. typ pokožky, velká propustnost žilní stěny, vyšší krevní tlak,nebo příčinu psychickou, která může být i v podvědomí.V těchto případech by laserové ošetření bylo zcela bezvýznamné.Nutné tedy je :zjištění příčiny vzniku Vámi popisovaných projevů.Doporučuji Vám   návštěvu odborného dermatologa ve svém  okolí,který na základě osobního + přídavného  vyšetření zjistí přesnou  příčinu vzniku červenání obličeje  a až poté lze stanovit,zda lze  daný problém řešit a  popřípadě určí jaké řešení je vhodné konkrétně pro Vás.
Pokud jste ze Šumperka a okolí, rádi Vás objenáme k osobní konzultaci s našim odborným lékařem v kožní ambulanci našeho Dermatologického centra.

Děkujeme za Váš dotaz a přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti