Dobrý den,mám problém s červenáním pleti a je mi to dosti nepříjemné achtěla jsem se zeptat jestli mi odstranění laserem může pomoci,nebo jestli máte jinou radu.Děkuji za odpověd.


Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz,

nicméně problém se zarudnutím obličeje není ani tak podmiňovaný obdobím puberty ,která může být pouze vyvolavatelem vzniku tohoto problému,ale hlavním podmětem vzniku emočního erytemu, je jak již sám název vypovídá stres,emoční vypětí a vše co souvisí s psychikou člověka.

Jestli tenhle nepříjemný jev u Vás odezní nelze řící,je to velice individuální,u některých osob spontánně odezní, jindy se s člověkem táhne celý život.

Kožní lékař Vám s tímto problémem nepomůže.

Zkuste se obrátit na psychologickou poradnu,která by Vám spíše pomohla ,v podpoře posílení osobnosti a k  naučení zvládání stresových -nečekaných situací.

Přeji hodně úspěchu.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti