Dobrý den, není to poprvé co Vám píši, pořád jsem nepřestala doufat, že mi pomůžete s mým problémem-červenáním. V mém případě se nejdená o rozšířené viditelné žilky, prostě se začnu červenat, po horkém jídle, sportu, při přechodu ze zimy do tepla. Na internetu jsem objevila článek, který nabízí možnost jak se červenání zbavit. Přeposílám Vám ho a prosím o vyjádření. Moc děkuji Sýkorová Červenání i v situacích, kdy se nestydíte Červené víno, kořeněná jídla, aktivní cvičení a horké sprchy váš handicap zhoršují. Pro čtrnáct milionů lidí trpících zčervenáním neboli "rosaceou" je jediným řešením dermatolog. Přesná příčina není známa, a proto je léčba obtížná. Přesto se dermatolog díky předepsaným krémům, lékům a laserům umí se symptomy poprat. Jednou ze zbraní je finacea - gel z kyseliny azelainové, které je vhodný také pro léčbu akné. Několik laserových procedur může smrštit poškozené krevní cévky, které vyvolávají červenání. Minimálně tři léčebné procedury vylepší průvodní zarudnutí. Přesto raději počítejte s tím, že se za nějou dobu můžete do ordinace vrátit a podstoupit léčbu dalších poškozených cév.


Dobrý den,

jedná se o velice komplexní problém. Nevím, kdo píše informace do Vámi udávaného článku. Realita je velmi, velmi, velmi individuální. Mám letité zkušennosti s touto diagnózou a takto jednoduše bych tuto problematiku neviděl.  Jestli chcete, pak vše můžeme probrat při konzultaci. Bez podrobného vyšetření Vám nemohu jinak poradit. 

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti