Dobrý den na hlavičce mého syna (6.měsíců) jsem dnes na hlavičce objevila černou tečku, je to jak kdyby stroupek a je velký cca 3mm. Nemůže to být třeba povrchová sraženinka? Moc se bojím aby nešlo o melanom.

Dobrý den paní Jakubcová,

jelikož nemáme možnost touto cestou Vámi popisovaný projev vidět ,nejsme schopni Vám erudovaně odpovědět na Váš dotaz. Opravdu se může jednat o drobný hemangiomek,což je u  malých dětí zcela obvyklé,nebo se může jednat o znaménko.Melanomu bych se jistě hned neobávala.Pokud se Vám cokoli nezdá navštivte s Vašim synem odborného kožního lékaře ve svém okolí ,který si daný projev prohlédne , sdělí Vám s přesností oč se jedná a Vy budete klidnější. 

Děkujeme za Váš dotaz a věříme,že  bude vše v pořádku.

S pozdravem 

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti