Dobrý den. CHtěla jsem se zeptat kolik by stálo odstranění rozšířených žilek v obličeji.

Dobrý veče paní Mazánková,

 k určení přesné ceny výkonu za odstranění žilek v obličeji je potřeba znát rozsah daného projevu.Samostatné projevy dle velikosti se cenově pohybují od 300,- do 1.000,-kč.Pokud se jedná o větší rozsah ošetření ,pak se cena může pohybovat od 1.500,- do 2.000,-,při větším rozsahu ošetření se cena nenásobí -poskytujeme množstevní slevu! Pokud máte zájem o určení přesné cen výkonu  konkrétně ve Vašem případě ,můžete se dostavit k  osobní konzultaci s našim odborným lékařem.Při této osobní schůzce se dozvíte nejen přesnou cenu výkonu,ale  také budete  blíže seznámena s  daným ošetřením .Konzultace v našem Laserstudiu stojí 300,-kč.Částku za konzultaci nehradíte v případě,že při tomto prvním sezení dojde k  výkonu,kdy se tato částka(300,-kč)odečítá s celkové částky za provedený úkon lékařem.
V případě zájmu Vás rádi objednáme.

Děkujeme za Váš dotaz a přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem 

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti