Dobry den mam dotaz na vas cenik.depilace v oblasti trisel za 2000kc a AVE-laser centrum v Olomouci ma cenu od 3000kc tet nevim jaky jestli je mezi laserama rozdil a pro ktery se rozhodnout predem dekuji za odpoved nashledanou


Dobrý den, 
rozhodnout se budete muset sama. v Ave používají Candelu, u nás používáme Mediostar. Oba lasery jsou diodové. Já samořejmě stojím za naší technologií Německé firmy Asclepion. Důvodem je menší bolestivost našeho zásahu a rychlejší ošetření.  Počet ošetření celkem bude u obou tedhnologií podobný. 
Navíc oproti konkurenci nám naše technologie umožňuje nabídnout "fixní" cenu za ošetření /nepočítáme impulsy/. Pokud problém nevyřešíme do 4. ošetření, pak je 5. za maxim. 50% původní ceny /event. i další/. 

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti