Na Vašich stránkách jsem se dočetla, že odstranění bradavic laserem neprovádíte. Je důvodem jeho nízká účinnost. Bojuji už nějakou bodu s bradavicí na ukazováčku, vžda se vrátí, zajímalo by mě jak je laserové ošetření učinné, resp. definitivní. Děkuji


Dobrý den,

Důvody, proč neodstraňujeme virové bradavice laserem:

1/ naše laserová technologie by k eventuálnímu odstranění virových bradavic použila princip odpaření postižené oblasti - tím by se vïrové částečky dostaly do ovzduší a dýchal by je jednak ošetřující personál a jednak pacient /i přes výkonný odsávací systém a roušky/. Toto je pro mne těžko přijatelné.

2/ navíc nabízíme na naší kožní ambulanci v Šumperku postupy hrazené ze zdravotního pojištění /tekutý dusík, aplikace kyseliny mravenčí,.../, které v naprosté většine případů na likvidaci bradavic stačí. Ve srovnání s laserem je účinnost podobná - tak jako všude, když se nějaký zákrok provede pořádně nebo nedbale. S rozdílem - laserové ošetření kompletně hradí ošetření pacient.

Některá pracoviště nabízejí na likvidaci bradavic jako doplňkovou metodu ošetření spodiny bradavice vaskulárním laserem, který uzavře "výživné" cévky vedoucí do bradavice - tuto službu nenabízíme.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti