Dobrý den, na svých stránkách píšete, že druhy výplní se liší od délky účinnosti. Konkrétně mi jde o nosoretní rýhy a vrásky na horním rtu. Jak by se prosím lišila cena při použití botolutoxinu (předpokládám, že to je ten krátkodobý - do roku) od ceny nějakého (??) dlouhodobějšího? A druhý dotaz, mohu přijet až v 42. nebo 43. týdnu. Když se objednám nyní, bude mi poskytnuta současná akční sleva 10%. Předem děkuji za odpo.

Dobrý den ,

děkujeme za Váš dotaz,
ke korekci nasolicních vrásek se běžné používá aplikace výplňového materiálu(v této oblasti se botulotoxin neaplikuje).Cena za tento materiál se liší dle vybraného preparádtu. K tomu,abychom Vám byli schopni podat bližší a především k dosažení individuálního přístupu, je potřeba znát stav Vaší pleti osobně.Proto v případě  zájmu o řešení vrásek na Vaší plet, bude nutné se dostavit k osobní konzultaci u našeho odborného lékaře.Konzultace v našem Laserstudiu stojí 300,-kč,v případě provedeného ošetření Vám bude  tato částka  odečtena. Pokud máte zájem  o tuto konzultaci , prosíme o uvedení,kdy by Vám termín této schůzky nejlépe vyhovoval(v dopoledním nebo spíše odpoledním čase) a my Vám rádi obratem zašleme návrh nejblíže možného termínu dle Vašeho požadavku.

Děkujeme a přejeme Vám pěkný večer.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti