Dobrý den, po zpocení se mi dělají již delší dobu na temeni hlavy bolestivé puchýřky, které po několika dnech zmizí, ale je to velice nepříjemné, dost to pálí a bolí mě z toho celá hlava. Můžete mi poradit, jak to léčit, případně jak tomu předcházet? Trpím nadměrným pocením, již jsem zkoušela pít šalvějový čaj proti pocení, ale bez účinku. Děkuji za odpověď.


Dobrý den paní Krausová,

děkujeme za Váš dotaz,

nicméně k  vyřešení Vašeho problému bude nutná  osobní návštěva kožní ambulance,kde lékař shlédne Vaši pokožku v postižené oblasti a na základě tohoto vyšetření stanoví léčbu k tomu určenou.

V případě zájmu o termín do naší  kožní ambulance, prosím o uvedení Vašeho tel.kontaktu a mi se Vám rádi ozveme k tomu abychpm společně vybrali pro Vás vhodný termín.

Děkuji a přeji pěkný zbytek dne.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti