Dobrý den,poslední dva dny mě bolí ( ale né moc) pravé podpaží a nahmatala jsem si zvětšenou uzlinku, také trpím na nadměrné pocení a již dříve mě sem tam pobolívalo podpaží a vždy to do druhého dne přestalo...mohlo by to tedy souviset s nadměrným pocením a tím pádem s používáním antiperspirantu?

Dobrý den Gábino,

k tomu,abychom Vám byli schopni erudovaně poradit je nutno daný projev vidět,touto cestou bohužel nelze s  přesností určit oč se jedná,může se jednat o zduření potních žláz,nebo o  zvětšení lymfatických uzlin atd.může se jednat opravdu o různé projevy,proto Vám doporučuji návštěvu svého obvodního lékaře nebo gynekologa k palpačnímu vyšetření  a v případe nutnosti k vyšetření sonografickému. Zvětšení potních žláz by nemělo souviset s užívání antiperspirantů.

Přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti