Dobry večer ja by som sa chcela spitat alebo poradit.pred rokom som si ho dala vybrat mala som ho pod okom teraz sa mi objavil na chrbte velkostou 4cm.bojim sa ze ked si ho dam zase vybrat tak sa mi objavy inde alebo na viacerých miestach.prečo sa to vobec vyskytuje zle sa stravujem nadvahu nemam chodim aj cvičit a zdrava strava je u mna na prvom mieste podotykam ze mam len22r .prosim ak mi viete poradit tak napište.


Dobrý den Veroniko,

aterom čili  kožní cysta vznikající ucpáním  mazové žlázy ,kdy  tedy příčinou je nadprodukce mazu se může jak sama uvádíte  vyskytovat na různých částech těla.Terapie spočívá v chirurgickém vyndání celé cysty včetně pouzdra. V případě, že není odstraněna celá cysta, ze zbytků opět po čase doroste. I když se nejedná o nebezpečnou záležitost, většina lidí ráda uvítá možnost jejího odstranění.

K tomu abychom Vám byli schopni konkrétně poradit ,jak řešit  tuhle záležitost, je nutno daný problém vidět,proto doporučuji návštěvu kožní ambulance.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti