Dobrý den,chtěla bych se Vás zeptat na léčbu nadměrného pocení injekcí botulotoxinu.Je možné injekci aplikovat nejen v oblasti podpaží,ale i zad,pozadí a stehen?Je cena léčby ovlivněna tímto množstvím oblastí?Mohu se zeptat zhruba na cenu aplikace a zda ten samý den propouštíte domů?Předem děkuji za odpověď


Dobrý den,

ovlivnit jiné lokality je možné, ale mám zkušennost, že při ošetření větších lokalit ty ostatní "převezmou" funkci lokalit, které jsme vyřadili z provozu. Takže se pak více potí oblasti, které jste neměla ošetřené. Proto variantu aplikace na větší plochu nedoporučuji. Cena se řídí spotřebovaným materiálem.....v případě aplikace na podpaží je cena u nás 5000,-Kč, na dalších lokalitách jě větší spotřeba materiálu /je větší plocha/-pak se ošetření prodraží. Zákrok je ambulantní, ihned po zákroku jdete domů.

Z uvedeného plyne i můj názor na celou problematiku - aplikace na podpaží má smysl, na další Vámi udávané lokality nikoliv.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti