Dobrý deň, Po milovaní s priateľom mi začervená pokožka na mieste, kde došlo k stretnutiu s ejakulátom, niekedy okolo zasiahnutého miesta. A už párkrát som si všimla, že po sexe sa mi spravia červené vyrážky na lakťoch (urobí sa tam veľký červený kruh), ktoré pália a štípu, niekedy sa rozšíria aj na vnútornú stranu ramien, neskôr samé zmiznú, ale koža ostáva úplne vysušená. Je možné, že by som mala alergiu na spermie?


Dobrý den paní Sáblíková,

k tomu,abychom Vám byli schopni erudovaně poradit je nutná osobní kozultace,pokud máte aktivní akné doporučuji návštěvu nDobrý den paní Zuzano,

alergická reakce je samozřejmě možná,jelikož je nutný individuální přístup a především osobní shlédnutí daného  místa,doporučuji Vám jakmile se reakce objeví, navštívit odborného kožního lékaře ve Vašem okolí, tak aby byla zjištěna pravá příčina vzniku Vaší kožní reakce  a tím navazující opatření k vyřešení Vašeho problému.

Přeji hodně štěstí.

S pozdravem Dermatologické centrum-Valentováaší kožní ambulance ,kde Vám náš dermatolog doporučí vhodné řešení-léčbu ke zlepšení stavu Vaší pleti. V případě zájmu Vás rádi objednáme.

S pozdravem 

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti