Dobrý den, před rokem jsem byla u Vás v Olomouci na konzultaci ohledně akné. Doporučil jste mi změnit antikoncepci - tu jsem změnila - nyní používám Minervu. Výsledek byl velice dobrý, ale pouze asi tak 3 měsíce - za ty 3 měsíce se to opět vrátilo do starých kolejí a opět se mi začaly dělat boláky pod kůží, které nechcou přestat. Doporučil jste mi také mastičku "Duac", která mi bohužel nijak nepomohla :( Chtěla jsem se zeptat, jestli bych mohla přijít na chemický peeling i když se mi stále dělá akné pod kůží? Mohlo by mi to pomoci? Moc děkuji za odpověď, Tereza F.


Dobrý den,

chemický peeling aktivní akné neřeší,pouze nedostatky vzniklé na pleti právě zánětlivým procesem (jizvičky,nerovnosti). Proto Vám opět doporučuji návštěvu našeho dermatologa Mudr.Bednáře,který jistě po této zkušenosti zvolí jiné řešení,které by vedlo k zastavení aktivního procesu akné a celkově ke zlepšení stavu Vaší pleti.

V případě zájmu Vás rádi objednáme.

Přeji pěkný večer.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti