Dobry den.. Mela bych zajem si nechat lecit nebo i lepe odstranit akne,cerne tecky a jizvy!muj dotaz by byl kolik penez bych si na tyto zakroky mela pripravit.Dekuji za odpoved.

Dobrý den paní Babincová,

dle Vašich požadavků bych Vám doporučila dostavit se k osobní prohlídce(stavu Vaší pleti) do kožní ambulance našeho Dermatologického centra,kde máte tuto konzultaci plně hrazenou zdravotní pojišťovnou(hradíte pouze 30,-kč regulační poplatek). Při této schůzce se dovíte jaké řešení by bylo ve Vašem případě nejvhodnější a  dle zvoleného postupu by jste se dověděla přesnou cenu vybraného výkonu.Touto cestou bohužel nelze určit  přesnou cenu výkonu,jelikož nevíme ,co by bylo vhodné konkrétně pro Vás,k tomu je potřeba osobní setkání!
V případě zájmu Vás rádi objednáme.Nejlépe ve dnech pondělí od 8 - 17 hod.nebo úterý od 8 - 16 hod.

Děkujeme za Váš dotaz a přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti