Dobrý den, je mi 15 let a už asi 3 roky mám problém s akné a černými tečkami. Dodržuji hygienu a používám masky i gely na tyto problémy, ale mám pocit, že nic dost nepomáhá. Akné i tečky mám hlavně na tvářích, nemám moc pupínků, ale spíš pár docela výrazných a používání korektorů nebo podobné kosmetiky odmítám. Děkuji za radu.

Dobrý den Milane,

pokud máte problém s aktivním akné,obávám se,že Vám bohužel nelze tímto způsobem pomoci.K řešení aktivního akné je potřeba individuální přístup a ten lze zjískat pouze osobním setkáním.Proto v případě,že jste ze Šumperka a okolí Vás rádi objednáme do kožní ambulance našeho Dermatologického centra,kde zjískáte jistě správné řešení Vašeho problému.Pokud však nejste z okolí Šumperka vyhledejte prosím kožní ambulanci ve svém okolí.K návštěve kožní ambulance není potřeba doporučení jiného lékaře! Někdy bohužel pravidelná péče o pleť nestačí -při zánětlivém procesu akné je někdy potřeba lokální podání antibiotik,což opravdu lze pouze na lékařský předpis! Velmi důležitý je správný výběr produktů,kterých je nyní na trhu spousta ,ovšem né všechny jsou těmi správnými!! Produkty zakoupené v drogeriích ve většině případů nepřináší požadovaný efekt!

Děkujeme za Váš dotaz a přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem 

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti