Dobrý den,je mi 40 let a stále se mi dělá akné,hlavně na bradě.Jinde ho nemám,jen na tý bradě.Vyzkoušela jsem,kde co,ale bohužel,stále se mi dělá.Můžete mi poradit?Moc děkuji Krouská


Dobrý den paní Krouská,

děkujeme za Váš dotaz,

ovšem k tomu,abychom Vám mohli erudovaně poradti je nutno znát a vidět stav Vaší pleti osobně,proto Vám doporučuji osobní konzultaci s našim odborným lékařem,při níž Vám bude jistě doporučeno co nejvhodnější řešení vedoucí ke zlepšení stavu Vaší pleti. Jinak pokud se jedná pouze o oblast brady domnívám se,že by pouze tato oblast měla být ošetřována kvalitní zdravotnickou kosmetikou určenou pro problematickou pleť.
Taktéž by jistě byla přínosná pravidalná návštěva námi nabízeného ošetření Laserové gelové masky,při níž dochází k intenzivnímu biostimulačnímu procesu- díky právě Laserové biostimulační lampě,která stimuluje buňky v podkoží a má především antibakteriální účinek vedoucí k masivní regeneraci pleti.

V případě zájmu Vás rádi objednáme.
Pokud na nás máte další dotazy neváhejte nás opět kontaktovat.

Přejeme Vám krásné nedělní odpoledne.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti