Dobrý den, Mám takový problém... v 15 letech se mi na obličeji objevilo akné, byla jsem s tím u doktora, protože mě to tak bolelo že jsem nemohla na tváři ani ležet.. doktor mi nasadil antibiotika a nepomohli, potom jsem se dostala na chemický peeling ke kožnímu. To mi pomohlo na dva roky, potom se to sem tam nějáký ten komedom začal vracet... A teď ve dvaceti letech se mi to projevilo zase všude hlavně na čele,nemohla jsem zvednout ani obočí jak o bolelo, byla jsem opět na chemickém peelingu a bojím se že to nezabralo.. Dělají se mi zduřelé červené pupínky, a hrozně bolí. Někdy když to začíná tak to na tom místě i svědí.. Opravdu už nevím co s tím.. jsem fakt zoufalá. Jsem vyučená kosmetička a zkusila jsem snad všechno.. Prosím o radu.

Dobrý den slečno Pešavová,

touto cestou bohužel nelze erudovaně odpovědět na Váš dotaz,k řešení aktivního akné je jistě nutné lékařské vyšetření. Pokud se jedná o opravdu zánětlivý proces akné  ,pak je často nevyhnutelné celkové antibiotické přeléčení .U  žen někdy zabírá nasazení  hormonální antikoncepce,což opravdu nelze bez lékařského předpisu a především odborného vyšetření dosáhnout.K cílenému řešení je vždy nutný individuální přístup.
Pokud jste ze Šumperka a okolí ,rádi Vás objednáme do kožní ambulance našeho Dermatologického centra,kde jistě s  našim odboným lékařem nalezneme řešení vedoucí ke zlepšení stavu Vaší pleti.

Děkujeme za Váš dotaz a přejeme Vám pěkný zbytek neděle.

S pozdravem 

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti