dobrý den, chtěla bych Vás požádat a radu.Je mi 45 let a roky už se mi pod očima tvoří takové vnitřní akné,které nelze vymáčknout a ani samo nemizí,naopak tvoří se mi čím dál více.Jednou mi je na kosmetice propichovali jehlou a vymáčkávali, ale po čase se opět objevily,jsou to takové bílé tvrdé kuličky.Je možné se tohoto problému nějakým způsobem trvale zbavit ? děkuji za odpověď

Dobrý den paní Hrabíková,

dle Vašeho popisu se jedná o tzv.milia,která lze  velmi úspěšně odstranit laserovou technikou.Ovšem toto je pouhá spekulace.Bez osobní prohlídky nelze určit oč se jedná a tím nejsme ani schopni určit cílené řešení.Pokud by jste měla zájem o řešení Vámi popisovaných projevů,bude nutné osobní setkání.
V  případě zájmu Vás rádi objednáme do kožní ambulance našeho Dermatologického centra,kde máte konzultaci s lékařem plně hrazenou zdravotní pojišťovnou(doporučení jiného lékaře není potřeba a Vy hradíte pouze regulační poplatek 30,-kč),při této konzultaci se dozvíte jaké řešení by bylo nejvhodnější a popřípadě se dozvíte i přesnou cenu výkonu. Pokud budete mít zájem o objednání se,prosíme o  uvedení,kdy by Vám daný termín nejlépe vyhvoval a to ve dnech - pondělí od 8-17 hod.nebo úterý od 8-16 hod. 

Děkujeme za Váš dotaz a přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem 

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti