Dobrý den, je mi 17 let a posledních 6 měsíců bojuji s akné na tvářích. Nikdy se mi akné na tvářích nědělalo, jen jsem měla pár černých teček na obličeji, které už jsou pryč. Zkoušela jsem od kožního Differine a Skinorem, poté jsem zkoušela Miraclean(zinkovou emulzy). Bohužel se akné špatně hojí a zůstávají mi červené fleky, které nechtěji zmizet.Marně hledám přičinu, měla jsem vždy nádhernou snědou pleť a teď se stydím vyjít do společnosti. Přemýšlela jsem, že poslední půl rok jsem zhubla 6 kilo a jestli to nemůže být třeba tím. Opravdu jsem zoufalá, nevím co s tím. Děkuji předem za Vaší odpoveď.


Dobrý den slečno Morová,

děkujeme za Váš dotaz,

nicméně k určení přesné příčiny vzniku aknózní pleti u Vás je nutno znát stav Vaší pokožky osobně.
Samozřejmě jak uvádíte i úbytek na váze může přinést zhoršení stavu pleti tím,že tělu schází určité vitamíny a minerály,taktéž to může souviset s hormonální nerovnováhou v těle. Ke zlepšení stavu Vaší pleti je nutné pozastavit aktivní proces akné a poté lze řešit flíčky,nerovnosti na pleti vzniklé právě tímto zánětlivým procesem.
Pokud jste ze Šumperka a okolí rádi Vás objednáme k nám do kožní ambulance ,kde s Mudr.Bednářem jistě naleznete co nejvhodnější  a efektivní řešení .

Přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti