dobrý den,chtěla bych se zeptat, mám akné typu zánětlivé pupínky a právě se mi udělali z ničeho nic. A chtěla bych se zeptat jakou značku nejlípe používat a jak ošetřovat plet a jestli je vhodné i ta lampa. a jestli u toho hojení těch červených pupínku spočívají taky bílkoviny ,že bych měla více jíst maso.děkuji


Dobrý den,

jako doplňkovou kosmetiku doporučujeme například značku Phyziogel, Biodermu, Avene, ale i další kosmetické preparáty nemusí být špatné. Pouze tato cesta Vám ale nepomůže.

Měla by jste se objednat na konzultaci stavu, kde je potřeba Váš problém řádně diagnostikovat - následně jsme schopni nabídnout léčebné postupy, které by Vám měli pomoci.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti