dobrý den je mi 28 let a jsem opravdu nešťastná.Celý život se potýkám s Akné,klid jsem měla jen v době používání antikoncepce DIANE.Teď jí už,ale neužívám a problémy se objevily znovu.Už jsem vyzkoušela řadu kosmetických prostředků.Teď momentálně užívám Aknelot,ale taky nic moc.Musím používat hodně make-upu,bez něj nevylezu mezi lidi.Prosím proto o radu.Jestli mi něco pomůže? Děkuji za odpověď.


Dobrý den paní Kysová,

domnívám se,že je u Vás možná příčina v hormonální nerovnováze v těle,ovšem příčin může být celá řada,proto k tomu,abychom Vám byli schopni erudovaně poradit je nutno znát osobně stav Vaší pleti a taktéž Vaši celkovou anamnézu. Proto Vám doporučuji návštěvu odborného kožního lékaře,na jejímž základě Vám bude stanovena léčba k zastavení aktivního procesu akné. V případě zájmu Vás rádi objednáme k nám do kožní ambulance v Šumperku nebo je možno se domluvit i na schůzce na naší Olomoucké pobočce v Neředíně v našem Laserstudiu,kde ovšem tato konzulatce není hrazena pojišťovnou.

Přejeme Vám  pěkný den.

S pozdravem
Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti