Dobrý den, je mi 16 let a mám strašné akné. Vím, že je to v mém věku normální, ale proč ho nikdo v mém okolí už dávno nemá? Zkoušela jsem se ptát všude kolem, ale nikdo mi neodpověděl. Nemyslím si, že by se holky jen namalovaly a prostě to zakryly, protože mně to jen tak zakrýt nejde. Akné je způsobené tím, že se pleť nadměrně mastí, ale já ještě takový problém, že přestože mám akné, tak je má pokožka extrémně až nepřirozeně suchá. Mou pleť si 2x denně čistím peelingovým gelem proti akné od CleanClear, potom mám ještě dvě speciální bezoplachové vodičky od Alpa a také někdy používám TeaTree olejíček. Pokud také znáte nějaké ty domácí rady, jako např. smíchat to a to, co se doma běžně vyskytuje, tak mi prosím i tohle poraďte. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den slečno  Marszoviczková,

děkujeme za Váš dotaz,

pokud se jedná o zánětlivý proces akné,tak v tomto případě je nutná cílená léčba,která pozastaví aktivní akné.Užívání jakýchkoli alternativních prostředků(kosmetických přípravků s drogerií)je při zánětlivém procesu bezvýznamné.Pokud máte zájem o řešení Vašeho problému je nezbytně nutné dostavit se k osobní prohlídce  v kožní ambulanci na základě které bude stanovena cílená léčba. Pokud jste ze Šumperka a okolí rádi Vás objednáme k nám do kožní ambulance ,pukud bydlíte ve větší vzdálenosti od nás,pak vyhledejte odborného kožního lékaře ve svém okolí.

Přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti