V našem studiu nyní kromě kosmetiky Bioderm můžete zažít tu nejkvalitnější péči také s kosmetikou NeoStrata. Tyto přípravky jsou produktem světově známé americké společnosti Neomed, zabývající se výzkumem a výrobou kosmetických přípravků na bázi ovocných kyselin. Objednejte se do našeho studia a přesvědčte se o kvalitách této značky. A jaké výhody nabízí NeoStrata kosmetika, která byla vyvíjena po mnoho let?

  • pleť je po této kosmetice lépe prokrvená
  • na dotek je pokožka po ošetření hebká a hladká
  • vaše pleť bude po použití výrobků NeoStrata barevně sjednocená

    Naši odborníci na krásu jsou tu pro vás! Prohlédněte si naše služby a získejte sebevědomí.

  • bude také na pohled zdravější a vypnutá
Oproti přípravkům Bioderma je ošetření kosmetikou NeoStrata o něco nákladnější, je v ní však o mnoho větší podíl účinných látek. Mezi ně patří například kyselina glukolová, ale i další ovocné kyseliny, jako glukonolakton nebo kyselina laktobionová. Tato unikátní kombinace účinných látek má za následek zmenšení pórů pleti, odstranění odumřelých buněk z povrchu kůže, redukci jemných vrásek nebo vysoké hydratační schopnosti pokožky. Účinek jednotlivých krémů závisí na druhu vybraného produktu.

Kontaktujte nás

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti