Od 1. listopadu máme v dermatologickém centru v Šumperku úžasnou novinku - přístroj ATBM FotoFinder Master. Je to nová a na současném trhu nejvyspělejší technologie na vyšetřování znamének a diagnostiku melanomu. K mapování kožních nádorů využívá umělou inteligenci, která pomáhá lékaři přesně vyhodnotit všechna znaménka. Žádné nám neunikne!

Skenování celého těla za pár minut

S novým Fotofinderem zaznamenáme každou plochu na těle a zkontrolujeme změny na kůži. Znaménka ukládá přístroj do počítače a ty pak můžeme sledovat v čase.

Pro klienta je vyšetření velmi pohodlné, rychlé a plošné. Preventivně skenujeme i zdravou kůži, ale zaměříme se především na znaménka, která se časem změnila. Nemusíme kontrolovat každé znaménko samostatně, jen v případě potřeby použijeme ruční kameru pro mikroskopické vyšetření v detailu.

Cena vyšetření

Kontrolu FotoFinderem nabízíme za 1 500 Kč za jedno vyšetření. A stále platí, že 500 Kč přispívají zdravotní pojišťovny ze svých zdrojů na prevenci rakoviny kůže.

  • Vyšetření trvá maximálně 20 minut

  • Doporučujeme opakování 1× ročně

  • Skenujeme celé tělo od hlavy k patě

  • Žádné znaménko nám neunikne

  • Výsledky se dozvíte ihned

Kontaktujte nás

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti