Vážení klienti,

z důvodu šířící se nákazy Koronavirem v celé republice, ale především v Olomouckém kraji a z důvodu nedostatku ochranných prostředků pro zdravotnický personál, který urgentně řešíme se zástupci České lékařské komory, informujeme vás tímto o následujících opatřeních Dermatologického centra.

  1. Rušíme plánované zákroky v Laserstudiu jako jsou objednávky k MUDr. Bednářovi a MUDr. Bartoňové na odstranění nežádoucích kožních výrůstků, botox, výplně, omlazovací procedury, digitální dermatoskop.
  2. Rušíme plánované zákroky laserové kosmetiky jako jsou epilace laserem, Karbonové masky a ostatní kosmetické zákroky.
  3. Kožní ambulance bude uzavřena a zajištěna částečně alespoň po telefonu. Recepty pro rozléčené pacienty zašleme formou e-receptu, akutní pacienty odkazujeme na praktické lékaře, na přeobjednání či v jiných záležitostech si prosím volejte na tato telefonní čísla:

777177729 - recepce Dermatologické centrum

734420966 - koronalinka přeobjednání

725708248 - koronalinka přeobjednání

Prosíme o pochopení této situace, kterou jsme byli nuceni zvolit vzhledem k ochraně nejen personálu Dermatologického centra, ale i k ochraně vás, našich klientů a pacientů.

O dalších postupech Vás budeme neprodleně informovat.

Děkujeme za toleranci a pochopení. DC

Kontaktujte nás

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti