Naše dermatologické centrum je první a prozatím jediné pracoviště v ČR, které investovalo do nejmodernější technologie firmy LUTRONIC, CLARITY laseru. Vysokovýkonný NdYag laser v sobě kombinuje hlavici dvou vlnových délek, čímž zaručuje rychlost, účinnost a komfort ošetření při všech indikacích, ke kterým je určen.

Laser CLARITY využíváme pro odstranění:

  • nežádoucích chloupků
  • pigmentací

Objednejte se pro ošetření špičkovým laserem CLARITY. Už po jedné návštěvě uvidíte rozdíl. Ať už jdete na epilaci, nebo třeba odstranění cévek.

Výhody laseru CLARITY

Epilační laser CLARITY od značky Lutronic patří mezi nejmodernější laserovou technologii na světě. Ošetření je v porovnání s ostatními lasery rychlejší, účinnější a mnohem komfortnější. Pracuje s 2 vlnovými délkami - dlouhý pulz 755 nm Alexandrit a 1064 nm Nd:Yag laser. Je vhodný pro všechny fototypy i pro velmi citlivou pokožku.

Výsledky jsou viditelné hned po prvním ošetření. Díky výkonnému chlazení proudícím vzduchem není nepříjemné a vy se tak na návštěvu našeho studia budete těšit! 

Jak využíváme nový epilační laser CLARITY

Odstranění chloupků

Laser zacílí na melanin ve vlasovém folikulu a zničí chloupek včetně vlasové cibulky, ze které roste. Chloupků se zbavíte během 3 ošetření, která je nutné opakovat po 2 měsících. Epilace je bezbolestná díky výkonnému chlazení vzduchem.

Odstranění zarudnutí

Červené a modré žilky pod povrchem kůže způsobují vzhled začervenání. Energie světla viditelné žilky rozbije během sekundy. Výsledkem je znovuobnovení přirozeného vzhledu pokožky.

Zbavení pigmentace

Laser zasáhne pigment v podkoží, dojde k jeho degradaci, vstřebání tkání a brzkému vyloučení z organismu. Ošetření probíhá s žádnou nebo minimální citlivostí. Vaše pleť bude krásně rozjasněná, omlazená, uvidíte!

Omlazení pleti

Ošetření laserem CLARITY spolehlivě redukuje vrásky a obnovuje mladistvý vzhled pleti. Umí výrazně podpořit tvorbu podkožního kolagenu, čímž vypne pokožku a účinně ji omladí. Laser je velmi dobře snášen všemi typy pleti. 

Prohlédněte si laser CLARITY i to, jak probíhá ošetření

ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti