Zcela vyjímečný biostimulační a regenerační efekt na pleti je umožněn kombinací dvou metod. Intenzivní gelová maska /Le Masque de Laser Asklepio/ a biostimulačního laseru.

Efekt těchto dvou metod (gelová maska a biostimulační laser) se nesčítá, ale násobí a je viditelný již po prvním ošetření.

Gelová maska mimo intenzivního hydratačního efektu obsahuje tzv. hydrogenuhličitanové ionty, které se působením biostimulačního laseru mění na volný oxid uhličitý (mimo jiné tělu vlastní plyn). Jeho mikročástice se podílejí na hloubkovém čištění pórů. Díky oxidu uhličitému dále vzniká při jeho styku s kůží tzv. mikroskleníkový efekt, při kterém se povrchové tkáně lépe prokrvují, zvyšuje se metabolismus buněk, podporuje se regenerace cév. Výsledkem je masivní regenerace pleti.

Biostimulační laser sám o sobě startuje novou tvorbu kolagenu v kůži. Při opakované aplikaci vypíná vrásky a omlazuje pleť. Gelová maska pro tento přístroj znamená jakousi „lupu“, která umožní, aby se energie přístroje využila v povrchových partiích kůže optimálně. Navíc laserová gelová maska snižuje svalové napětí mimických svalů, příčiny tvorby vrásek.

Průběh:

Gelová maska se aplikuje po očištění pokožky pleťovou vodou, nejčastěji na obličej, je ale možná i aplikace na krk, dekolt a hřbety rukou. Nanese se ve slabé vrstvě na ošetřovanou oblast a po dobu 15-20 minut necháme působit světelný zdroj. Následně se gelová maska odstraní a pleť ošetříme podobně jako po aplikaci každé jiné masky.

Před ošetřením:

není nutná konzultace lékařem. Vše vám rády vysvětlí i naše terapeutky.

Gelová maska - efekt:

  • Okamžitý a patrný již po prvním ošetření: stažení pórů, vypnutí pleti, vyhlazení jemných vrásek, projasnění pokožky a získání celkově mladistvého a zdravějšího vzhledu obličeje. (Hydratační a čístící efekt přetrvává cca 4 týdny).
  • Dlouhodobý po opakovaných aplikacích: vypínání kůže, terapie + prevence vzniku a rozvoje vrásek (novotvorba kolagenu)


Doporučujeme:

  • 1 ošetření za cca 4 týdny
  • ošetření je prováděno celoročně
  • ošetření v kombinaci s diamantovou mikrodermabrazí
  • v případě kombinace s chemickým peelingem je vhodné provést ošetření laserovou gelovou maskou za t1-2 týdny po chemickém peelingu.

CENÍK:

Počet ošetření Cena (v Kč) 
jedno ošetření  500,-
ANCHOR_TOP_TITLE

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti