Upravit stránku
20.08.2008Dermatologické centrum s.r.o.Kožní ambulance 

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat co mohlo způsobit,že mi z pupínků (akné)po jejich vytvoření na obličeji vznikly rozsáhlejší skrvny,které vypadají jako odřeniny (,,lišaje´´).Je možné,že je to ze sluníčka?A co by na to mohlo pomoct?


Dobrý den,

jednou z možností je, že se Vám na postižená místa dostala infekce /pak se jedná o tzv.impetigo/, nebo některý z dalších kožních problémů. Jestli mohu doporučit, vyhledejte kožního lékaře, který musí určit nejprve přesně diagnosu a následně dle této Vám vymyslí i optimální léčebný způsob.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Nahoru