Upravit stránku

Dobrý den,prosím o radu...dcerka 7let...má na zadečku i uvnitř molusky...celkem..cc15ks...některé jsou i dosti veliké.naše DR. nám u 7-leté prohlídky doporučila - poradila...napařit a ztrhnout,že prý lékařsky odstranit,je drastické......jenže,dcerka si na to nechce nechat sáhnout....mám obavy,aby se jí to nerozlezlo i někam jinam....a hlavně,mám ještě další dvě děti...dvojčátka 2leté a mám obavy,aby se nenakazili....má prosím význam kupovat...InfectoDell lösung...zabírá...děkuji za radu....


Dobrý den Petro,

virové onemocnění molluscum contagiosum,je opravdu velmi nakažlivé a snadno přenosné na dalšího člověka v blízkém okolí a taktéž se velmi snadno rozšiřuje i na jiných místech na těle než na původním místě vzniku.
Proto Vám s jistotou doporučuji návštěvu odborného kožního lékaře ,k tomu aby stanovil přesnou diagnózu a dle toho Vám určil již cílenou léčbu. Účinek InfectoDellu je velmi individuální a navíc není vhodný při léčbě  běžbých bradavic,proto je na místě ,léčbu takového kožního onemocnění konzultovat s odborným kožním lékařem .

Přejeme Vám brzké vyřešení tohoto nepříjemného  onemocnění.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti