Upravit stránku
11. 09. 2011Dermatologické centrum s.r.o.Kožní ambulance 
Dobrý den,já mám zrovna úplně to samé,co paní Lenka,svědí mě pokožka po celém těle,nedá se to vydržet,pan doktor na kožním mi dal jen Zodac-proti svědění,ale ani to nepomáhá,dalo by se prosím s paní zkontaktovat nějak?děkuji,protože nevím už kam s tím mám zajít

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz,ovšem předávání osobních kontaktů na  klienty naší kliniky, není v naši kompetenci,proto prosíme o pochopení,protože kontakt  na paní Lenku Vám jistě poskytnout nemůžeme .
Ovšem taktéž se domníváme,že svědění pokožky je velmi individuální problém,který lze vyřešit pouze individuálním přístupem!Paní Lenka může mít stejné příznaky jako vy ,ale příčina může být zcela jiná!Proto Vám doporučujeme v případě jakýchkoli kožních problémů navštívit Vašeho kožního lékaře,pokud nejste s Vašim dermatologem spokojená, máte plné právo na změnu lékaře. Pokud jste ze Šumperka a okolí rádi Vás objednáme do kožní ambulance našeho Dermatologického centra.

Přejeme Vám pěkný zbytek večera.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
Nahoru