Upravit stránku
25. 04. 2011Dermatologické centrum s.r.o.Pigmentace 
dobry den, chtela bych se zeptat... delaji se mi nekdy takove hnede fleky na kuzi, ale vzdy jen jeden na nakym miste, napr. na noze, na ruce a ted se mi udelal poprve i na brichu, kdyz si na to sahnu tak to neboli, kdyz se mi to objevi mam to tak par dni a pak zase dlouho ne, nevim co to je, muze to byt treba i modrina? Dekuji za odpoved.

Dobrý den ,

děkujeme za Váš dotaz,

nicméně jelikož tímto způsobem nemáme možnost Vámi popisované projevy vidět,nelze Vám s určitostí odpovědět. Proto Vám doporučuji osobní návštěvu kožní ambulance a to v moment ,kdy se fleky na kůži objeví,tak aby náš odborný kožní lékař  mohl konstatovat oč se jedná, popřípadě naplánoval další nutné vyšetření ke stanovení přesné příčiny a především následné léčby. V případě Vašeho zájmu Vás rádi objednáme do naší kožní ambulance  v Šumperku. Pokud nejste z okolí Šumperka,pak Vám doporučuji vyhledat odborného kožního lékaře ve svém okolí,popřípadě se obraťte na svého obvodního lékaře.

Přejeme Vám hodně štěstí.

S pozdravem

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
Nahoru