Upravit stránku
Dobrý den, je mi 23 let a od svých 13-ti se potýkám s akné. Neustále se mi vytváří na obličeji, zádech a také na krku pupínky, dnes už mám i na obličeji a krku jizvičky. Po celá ta léta se snažím tohoto problému, zvaného akné, zbavit, ale bezvýsledně. Dvakrát denně si tyto partie čistím pleťovou vodou CLEAN-CLEAR a večer používám ERYFLUID, 1x týdně maska. Vyzkoušel jsem již plno vodiček, mastiček a gelů, a to pod dohledem kožního lékaře - mírné zlepšení, ale problém přetrvává. Už opravdu nevím, jak s tímto dále bojovat. Předem děkuji za odpověď a Vaši radu.

Dobrý den pane Hlavatý,

děkujeme za Váš dotaz,

ovšem k tomu,abychom Vám byli schopni erudovaně poradit je nutno znát stav Vaší pleti osobně a taktéž k určení cílené léčby je nutno znát přesnou příčinu vzniku daného problému,proto v případě zájmu individuální řešení u nás bude nutné se dostavit ke konzultaci s našim odborným dermatologem. Jako hlavní příčiny vzniku akné může být hormonální nerovnováha v těle(pro upřesnění, touto nerovnováhou je ve skutečnosti nadbytek mužkého hormonu, a to jak u žen, tak u mužů). Dalšími faktory může být stres ,špatná životospráva,nedostatek  vitamínů,minerálů,nedostatečná nebo nesprávná péče o pleť. Užívání kosmetických přípravků s drogerií je pouze alternativní řešení a ve věšině případů neúspěšné! V případě zájmu Vás rádi objednáme k nám do kožní ambulance v Šumperku.Pokud nejste z okolí Šumperka vyhledejte odborného kožního lékaře ve svém okolí.

Přejeme Vám pěkný den.

S pozdravem 

Dermatologické centrum-Valentová

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.
Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zobrazit podrobnosti