Upravit stránku
11.01.2010Dermatologické centrum s.r.o.Botulotoxin 

potřebuji vědět zda je možně odstranit botutoxinem cukání v dolním víčku touto injekcí


Dobrý den, 
teoreticky by botulotoxin mohl cukání upravit, ale nemám s aplikací na tento problém žádnou zkušennost. 
Vím ale, že někteří neurologové na klinikách se aplikací botulotoxinu věnují (na nejčastěji svalové spasmy po mozkových obrnách). V první fázi ale počítejte, že by se mělo pátrat po příčině "cukání". Aplikace buotulotoxin by měla být podle mne v této indikaci až poslední alternativa.

S pozdravem

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Nahoru