Upravit stránku
03.06.2009Dermatologické centrum s.r.o.Akné a jak proti němu bojovat 

Začala jsem užívat hormonální antikoncepci s nazvem Vrea, nadělali se mi bolavé vředy po obličeji.Je možné že je to způsobeno léky. Mám je užívat dál? A nebo je to průvodní jev a mám je používat dál? děkuji za odpověd s pozdravem Iveta


Dobrý den,

Vrea by měla teoreticky naopak zklidnit eventuální projevy akne. Doporučuji Vám vyhledat a zkonzultovat Vašeho gynekologa. Pokud Vám neporadí, pak zajděte na kožní ambulanci.

S pozdravem,

MUDr.R.Bednář

MUDr. R.Bednář, Dermatologické centrum, Laserstudio

Máte zájem se poradit či zeptat? Využijte formuláře níže!

  • Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami. Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Nahoru